Nasz pomysł - Twój sukces

Consulting
Kanał rss

O nas

siedzibaInformation Market pomaga firmom z branży paliwowej i branż pokrewnych poprawiać osiągane wyniki, poprzez np. wsparcie w zwiększaniu sprzedaży, oszczędności kosztowe lub też sprawniejsze poruszanie się wśród przepisów prawnych i podatkowych.

Potencjał Information Market Consulting to z jednej strony ludzie, którzy mają wiedzę oraz pasję do jej ciągłego poszerzania, z drugiej - to szeroka baza bieżących i archiwalnych informacji, którymi dysponujemy.

Information Market S.A. powstała wskutek przekształcenia firmy 'e-petrol.pl sp. z o.o.', która od 2001 r. dostarczała zaawansowane usługi analityczno-informacyjne dla Klientów biznesowych. Celem zmiany było rozszerzenie działalności na nowe obszary, jak również zaoferowanie poszerzonego zakresu usług, tak aby powstała marka wyjątkowa na polskim rynku, wspierająca przedsiębiorców głównie w wiodących sektorach gospodarki, takich jak energetyka czy paliwa, ale nie tylko.

Od lat pojawiało się ze strony Klientów e-petrol.pl sp. z o.o. zapotrzebowanie na usługi o charakterze doradczym. Rozwój tego zakresu działalności skłonił Kierownictwo do wydzielenia osobnej jednostki, oferującej właśnie takie rozwiązania.

Nasi konsultanci to doświadczeni analitycy, których pozytywnie wyróżnia zaangażowanie w powierzane im projekty. Podczas realizacji zleceń nasz zespół ma stały i nieograniczony dostęp do wspólnej wiedzy, którą gromadzimy od początku współpracy z branżą paliwową.

Wiemy też, że by skutecznie wspierać naszych Klientów musimy utrzymywać stały kontakt z firmami zajmującymi się handlem paliwami. Daje nam to bieżącą orientację w sytuacji rynkowej - a naszym Klientom gwarancję, że skutecznie oraz terminowo wykonamy powierzone nam zadania, korzystając również ze wsparcia naszych zaufanych i sprawdzonych konsultantów zewnętrznych.

Misja

Koncentrujemy się na tym, co robimy najlepiej – pomagamy firmom (głównie z branży paliwowej, ale nie tylko) zmieniać się, podejmować wyzwania rynkowe
i reagować z wyprzedzeniem na dynamiczne zmiany w sektorze naftowym. Ich działalność staje się dzięki nam prostsza, a rezultaty lepsze. Misję realizujemy poprzez doradztwo - bazujące na naszej wiedzy oraz doświadczeniach branżowych, które uzyskaliśmy w wyniku wieloletniej współpracy z firmami rynku paliw.

Szymon Araszkiewicz

Szymon Araszkiewicz

Powrót do góry